Tijdens deze cursus laat je je  inspireren door het abstracte werk van 2 beroemde kunstenaars, namelijk Kandinsky en Hundertwasser. De cursus is een eerste kennismaking met de manier van werken van beide kunstenaars en hun gedachtengoed. In het najaar van 2026 kan er een vervolgcursus komen. 

 Je oefent eerst met het maken van en spelen met vormen, lijnen en stippen, met meebewegen op papier en met het gebruik van de materialen. Daarna maak je jouw eigen abstracte creatie. Je werkt met kleurpotloden, stift, aquarelverf, ecolinestiften, aquatint, oliepastelkrijt en ecoline.

Graag van tevoren aanmelden via de website: www.atelierlupine.nl.

Wanneer

  • Maandag 9 februari 2026 14.00 - 16.30 uur
    19.00 - 21.30 uur
  • Maandag 23 februari 2026 14.00 - 16.30 uur
    19.00 - 21.30 uur

Prijzen

  • Jouw bijdrage is € 29,50 per les, incl. materiaal. Het is ook mogelijk om te betalen met een passende ruildienst. En voor mensen met een bijstandsuitkering of alleen een AOW is er een aangepaste prijs. Vraag er gerust naar.

Locatie